Automotive Legal Business Morning

-

Location: ul. Bielańska 12 Budynek Senator, 2 piętro

Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza oraz Kancelaria prawna Jara Drapała & Partners zaprosiły do wzięcia udziału w Legal Business Morning „Monitoring otoczenia prawnego jako istotny element sukcesu rynkowego na przykładzie branży automotive.” Belgijska Izba Gospodarcza była patronem wydarzenia.

Otoczenie prawne biznesu w Polsce zmienia się niezmiernie dynamicznie. Dotyczy to zarówno podatków, kwestii związanych z ochroną danych osobowych, ochrony konkurencji i konsumentów, jak i zasad zawierania umów i reprezentacji spółek. Należyte i bieżące rozeznanie w gąszczu przepisów zapewnia efektywne prowadzenie sprzedaży. Monitorowanie zmian pozwala osobom pełniącym kierownicze funkcje w przedsiębiorstwie uniknąć odpowiedzialności cywilnej, związanej z wyrządzeniem spółce szkody wynikłej z nieprzestrzegania prawa.

Spotkanie skierowane było do wszystkich tych, którzy zainteresowani są wprowadzeniem w przedsiębiorstwie skutecznych procesów zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. W trakcie spotkania omówiono w jaki sposób zapewnić stały monitoring otoczenia prawnego i podatkowego. Na przykładach z branży automotive przedstawiono pozytywny wpływ bieżącego i zindywidualizowanego monitorowania zmian otoczenia prawno-podatkowego.

30 marca, 09.00-11.00

Bielańska 12, Budynek Senator, 2 piętro, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza

Spotkanie poprowadzili:

Maciej Chrzan

Radca prawny, partner w JARA DRAPAŁA & PARTNERS sp.k. Od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom z branży motoryzacyjnej oraz nieruchomości we wszelkich aspektach działalności (doradztwo transakcyjne oraz bieżące doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej). Ekspert w zakresie joint venture, finansowania projektowego, finansowania prowadzenia działalności oraz restrukturyzacji grup kapitałowych.

Marcin Chomiuk

Radca prawny, partner w JARA DRAPAŁA & PARTNERS sp.k. Od ponad dziesięciu lat doradza przedsiębiorcom z branży produkcyjnej i usługowej, w tym motoryzacyjnej we wszelkich aspektach działalności (doradztwo kontraktowe i transakcyjne oraz bieżące doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej). Specjalizuje się w kształtowaniu ogólnych warunków umów, transakcjach handlowych oraz w zakresie restrukturyzacji grup kapitałowych.

Prices

Participation as Price PLN net
Member Free of charge
Non-Member Free of charge
Other Free of charge

Go back

Platinum Members

Gold Members

Silver Members