Pracownicze Plany Kapitałowe czy Pracownicze Programy Emerytalne - co okaże się bardziej korzystne dla pracodawcy? - śniadanie biznesowe

-

Location: Restauracja Casa Pablo, Grzybowska 5a, Warszawa

Belgijska Izba Gospodarcza oraz Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza wraz z Crido miała przyjemność zaprosić na śniadanie biznesowe, pt. Pracownicze Plany Kapitałowe czy Pracownicze Programy Emerytalne - co okaże się bardziej korzystne dla pracodawcy?

Wspólnie z naszymi ekspertami zastanawialiśmy się nad zaletami i wadami tych dwóch systemów oraz szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, który z systemów może być korzystniejszy z perspektywy pracodawcy?

Na spotkaniu poruszone zostały następujące kwestie:

  • Jak zmieni się sytuacja firm po wprowadzeniu PPK? Przedstawimy obowiązki i koszty, które dotkną pracodawców i pracowników w tym zakresie. Zaprezentujemy także zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania nowej ustawy – projektowane przepisy zakładają sankcje w postaci wysokich grzywien, a nawet kary pozbawienia wolności.
  • Czy PPE są alternatywą dla PPK? Który system oszczędzania emerytalnego należy wybrać? Czy PPE będzie można ustawić w taki sposób, żeby było korzystniejsze finansowo dla pracodawcy niż PPK?
  • Jak wygląda implementacja PPE i PPK?

 

Dziękujemy za udział w śniadaniu.

 

****Informujemy, że rejestrując się na wydarzenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Belgijską Izbę Gospodarczą oraz na otrzymywanie wiadomości mailowych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Prices

Participation as Price PLN net
Member 000
Non-Member 000
Other 000

Go back

Platinum Members

Gold Members

Silver Members