Śniadanie Biznesowe - Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji

-

Location: Hotel Mercure, plac Dominikański 1, Wrocław

Belgijska Izba Gospodarcza jako partner wydarzenia ma przyjemność zaprosić Państwa na śniadanie biznesowe organizowane przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą wspólnie z firmą Soflab Technology, na temat:

Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji.

Zagrożenia wewnętrzne w obszarze cyberbezpieczeństwa są tak samo istotne, jak te pochodzące z zewnątrz. Systemy mobilne, sieci, z którymi się łączą oraz uruchamiane przez nie aplikacje, mogą zostać wykorzystane do kradzieży poufnych informacji. Ponadto, słabym ogniwem w systemach bezpieczeństwa wciąż pozostają użytkownicy, którzy świadomie lub pod wpływem socjotechniki mogą narazić firmę na poważne niebezpieczeństwo. Czy można wykryć zagrożenia, które czyhają wewnątrz i skutecznie zabezpieczyć przed nimi organizację?

Odpowiedź na to, i na wiele innych pytań, otrzymają Państwo podczas Śniadania z Soflab Technology. Serdecznie zapraszamy!

Śniadanie zostanie przeprowadzone w języku polskim. Udział jest bezpłatny.

 

AGENDA:

8:45 – 9:15 Rejestracja gości oraz poczęstunek

9:15 – 9:30 Oficjalne otwarcie

9:30 – 10:30 Prezentacja i Panel dyskusyjny  “Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji”

10:30 – 11:30 Networking

 

PARTNERS:

*Please be informed that by completing the event registration form below you agree for processing of your personal data by the Belgian Business Chamber and receving e-mails. For more information please read our Privacy Policy (pdf below).

Prices

Participation as Price PLN net
Member 000
Non-Member 000
Other 000

Go back

Platinum Members

Gold Members

Silver Members