MAZURY TO BIZNES - Konferencja gospodarczo-inwestycyjna w Mrągowie

W dniach 12-13 września 2019 roku w Mrągowie odbyła się trzecia konferencja wieńcząca cykl wydarzeń Konferencje Gospodarczo – Inwestycyjne pod nazwą „Mazury to Biznes” realizowanych w ramach projektu pn. „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”.

Jest to ostatnia podsumowująca konferencja z tematem przewodnim: „Znosimy bariery dla przedsiębiorczości. Na Mazurach, w Polsce i w Europie”.

Głównym założeniem Konferencji było wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu Europy Środkowej, Północnej oraz Wschodniej, prezentacja ofert inwestycyjnych lokalnych przedsiębiorców i samorządu terytorialnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jak również przedsiębiorców z innych regionów Polski i z zagranicy oraz budowanie współpracy zarówno pomiędzy przedsiębiorcami, jak i biznesem a samorządem.

Belgijska Izba Gospodarcza także była obecna na konferencji, opowiadaliśmy o swojej misji, działalności i przyszłych wydarzeniach.

Więcej informacji: http://mazury.to/

Go back

Platinum Members

Gold Members

Silver Members