PLGBC Nowa tożsamość i potencjał zrównoważonych miast- Wrocław

Belgijska Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na konferencję organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

Dziesiąta edycja Konferencji PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem pod hasłem Nowa tożsamość i potencjał zrównoważonych miast, odbędzie się 20 kwietnia w Centrum Historii Zajezdnia (ul Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław).

Głównym zagadnieniem spotkania będzie zielona rewitalizacja postrzegana jako sposób na zrównoważony rozwój miast i polepszanie się jakości życia, a także przyciągnięcie inwestorów. Podejmowane będą tematy związane z perspektywą miast przyszłości, w których zrewitalizowana przestrzeń miejska jest atrakcyjna, funkcjonalna i wychodząca naprzeciw użytkownikowi. Podjęta zostanie próba odpowiedzi na pytanie, jaki udział w rewitalizacji miast będzie miało zielone budownictwo w wymiarze publicznym i prywatnym.

To cykliczne wydarzenie organizowane przez PLGBC, stanowi platformę komunikacji doświadczeń i opinii ekspertów propagujących zrównoważony rozwój miast, skupionych wokół środowiska gospodarczego, naukowego oraz społecznego w Polsce. W programie przewidziano inspirujące spotkania, merytoryczne dyskusje i networking.

Link do rejestracji poniżej.

https://plgbc.org.pl/konferencja-plgbc-nowa-tozsamosc-i-potencjal-zrownowazonych-miast/

Go back

Platinum Members

Gold Members

Silver Members